Letní intenzivní kurzy - SPEAKING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Letní měsíce jsou jako stvořené pro pořádnou dávku cizího jazyka. Teploty stoupají a my získáváme mnohem více energie a chuti se opřít do aktivit, na které jsme si už dávno chtěli vyhradit čas. Nyní je ta chvíle se sebou něco udělat - a ponořit se zcela do angličtiny, se zdá jako ta nejlepší investice!

Informace ke kurzům

  • Jakožto celá jazyková škola se zaměřujeme především na umění konverzace, i v rámci těchto kurzů se studenty výhradně mluvíme a spousta konverzačních aktivit jim umožňuje lépe si zapamatovat nová slovíčka, gramatické jevy - a hlavně se je při komunikaci naučí používat!

  • Nesmírnou výhodou je velikost otevíraných skupinek, která čítá 4 - 6 osob. Za stejnou cenovou nabídku a čas strávený studiem, se vám tak dostane mnohem větší pozornosti. Kurzy jsou koncipovány tak, abyste byli aktivní i v okamžiku, kdy se lektorka věnuje jinému studentovi.

  • Jazyková úroveň a témata jsou volena pro všechny studenty od mírně pokročilých po středně pokročilé, tedy pro ty, co mají již základní ponětí o gramatice a nejpoužívanějších slovíčkách. Na konci kurzu zjistíte, jak jednoduše a bez obav se už domluvíte v obchodě, na hotelu, v restauraci a při běžné každodenní konverzaci. Okruhů konverzačních témat je spousta - vždyť mluvením žijeme každý den! :-)

Na výběr se vám otevírají tyto možnosti:

 

INTENZIVNÍ CELODENNÍ

TÝDENNÍ KURZ

(40h, Po-Pá, 8:30-16:30)

 

  • 18.-22. července 2016

  • 22.-26. srpna 2016

3.400,-Kč

 

INTENZIVNÍ ODPOLEDNÍ 

TÝDENNÍ KURZ

(20h, Po-Pá, 17:00-21:00)

 

Nabízíme dva na sobě nezávislé chody pokaždé s jinými tématy - vybrat si můžete jak jeden podle vhodnějšího termínu, nebo oba dva, přičemž vám rádi poskytneme slevu na druhý kurz ve výši 300,-Kč.

 

  • Speaking A:                                         11.-15. července 2016

  • Speaking B:                                 8.-12. srpna 2016

1.850,-Kč

Aktuality

Maturitní přípravy vrcholí!

Maturitní přípravy vrcholí a proto chystáme setkání s rodilým mluvčím z Velké Británie. Co můžete čekat? Spoustu aktuálních informací o Velké Británii, rady a tipy na případné vycestování do této země a také prostor pro Vaše otázky. Nejen maturanti jsou vítáni! Akce se uskuteční 26 dubna se začátkem v 17:00 - už se na Vás těšíme!

 

 

 

Celý článek

Provozní doba o Velikonočních svátcích

Ve dnech 30. března - 2. dubna budou prázdniny; v konkrétních případech po domluvě výuka probíhat bude, domluvte se prosím se svými lektory. Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme krásné Velikonoce!

Celý článek

Anketa

Baví tě angličtina?

Celkový počet hlasů: 142