Angličtina pro dospěláky

Začít s angličtinou je možné v každém věku a přirozeností člověka je se neustále zdokonalovat a rozvíjet své možnosti. Tato kategorie zahrnuje osoby jejichž znalosti jsou na různé úrovni - od začátečníků až po pokročilé. Výuka je systematicky vypracována na přání, můžeme se zaměřit více na gramatiku, konverzaci nebo například poslech. Prohloubíte své znalosti a naučíte se teorii využívat prakticky. Znalosti jazyka vám zaručí lepší práci a tím i zvýšení vaší životní úrovně a nebo také zjednodušší váš pobyt v cizině.

 

Co získáte:

pohotové reagování na otázky, plynulá řeč

rozvíjení představivosti v angličtině při běžných činnostech

bohatou slovní zásobu zejména používaných při běžné konverzaci, slang

ovládání gramatiky a její užití automaticky během mluvení

 

Ceník

  • 1h - 340,-Kč
  • 1,5h - 480,-Kč
  • 2h - 600,-kč

Aktuality

Maturitní přípravy vrcholí!

Maturitní přípravy vrcholí a proto chystáme setkání s rodilým mluvčím z Velké Británie. Co můžete čekat? Spoustu aktuálních informací o Velké Británii, rady a tipy na případné vycestování do této země a také prostor pro Vaše otázky. Nejen maturanti jsou vítáni! Akce se uskuteční 26 dubna se začátkem v 17:00 - už se na Vás těšíme!

 

 

 

Celý článek

Provozní doba o Velikonočních svátcích

Ve dnech 30. března - 2. dubna budou prázdniny; v konkrétních případech po domluvě výuka probíhat bude, domluvte se prosím se svými lektory. Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme krásné Velikonoce!

Celý článek

Anketa

Baví tě angličtina?

Celkový počet hlasů: 142