Naše lektorky

 
Lada
 

    Již pátým rokem se věnuji lektorské činnosti, mám bohaté zkušenosti jak s výukou individuálních tak skupinových kurzů a samozřejmostí je pro mne vycházení vstříc studentům podle jejich představ. Vystudovala jsem hotelový management, kde jsem hlavně při svých zahraničních praxích poznala, jak důležité dnes je ovládat alespoň jeden světový jazyk a ihned poté jsem se pro jeden z nich nadchla. Vzdělání jsem si doplňovala na pedagogické fakultě Masarykovy Univerzity Brno, absolvovala jsem pracovní pobyty ve Velké Británii a také jsem jako člen anglického řečnického klubu Brno Toastmasters dosáhla na ocenění Competent communicator.

    Ve volném čase se ráda účastním různých neformálních anglických setkání, nebo si například přečtu dobrou knihu. Hořím vášní pro lezení v přírodě a tak mne často můžete potkat na skalách a skalkách v okolí, ráda si také zajdu zaběhat.

 

 
Klárka
 

    

    S angličtinou  jsem začala už od první třídy, kdy jsem docházela na individuální hodiny. Od té doby se vzdělávám dodnes. V červnu 2017 jsem získala certifikát CAE. S francouzštinou jsem začala ve čtvrté třídě a vystudovala jsem česko-francouzskou sekci na gymnáziu zakončené francouzskou maturitou, kdy jsem dostala certifikát na úrovni C1. Praxi jsem začala v roce 2013, kdy jsem vyučovala jazyky a herectví na letních táborech Agentury TAPAZA. 

    Specializuji se na výuku dětí od první třídy. Vlastním spoustu zahraničních materiálů včetně cizojazyčných dětských knížek. Možnost výuky na míru: pomoc s DÚ, doučování, rozšiřování znalostí, konverzace, příprava na přijímací zkoušky/certifikát. Absolvovala jsem pracovní pobyty v Bruselu v Evropském parlamentu a v Londýně.

    Ve volném čase ráda čtu, chodím na procházky se psem a miluji cestování.

 

Bára

V současné chvíli je na mateřské dovolené

    Anglický jazyk mne provází celý život, je mou vášní a velkým koníčkem.

    Po střední škole jsem odjela na rok do Velké Británie pracovat jako au-pair, kde jsem se také zúčastnila kurzu angličtiny (ESOL - úroveň B2). Nyní již sedmým rokem s velkými úspěchy doučuji nejrůznější věkové skupiny a kategorie, ale nejvíce mne těší pracovat přímo s dětmi, se kterými je učení mnohem zábavnější :) Na druhou stranu s dospělými jde výuka rychleji a hezky od ruky, je to příjemný protipól :)

    S mou metodou se anglicky naučíte rychleji, za kratší dobu a především - naučíte se jazyk používat.

 

Helenka

Výuce anglického jazyka se věnuji již několik let. Vyučuji individuální, skupinové i podnikové lekce. Upřednostňuji interaktivní přístup s důrazem na rozšiřování slovní zásoby, konverzace a prohlubování gramatiky. Výuku přizpůsobuji individuálním přáním a potřebám.

    Velmi ráda vyučuji také v mateřských centrech a školkách. Těší mne kreativní práce s dětmi, kdy vidíte jejich rychlé pokroky a radost z výuky nového jazyka.
S angličtinou se setkávám již přes 15 let, od gymnázia, na vysoké škole i během práce v zahraničních firmách. Dosažená úroveň B2.

    Angličtina je mou zálibou od malička a i ve výuce se ji snažím podávat záživnou a hravou formou. Učila jsem angličtinu děti v mateřské školce, léto 2013 jsem strávila jako au pair v Irsku, kde naopak děti pomáhali s angličtinou mně. V rámci studia na VŠ jsem absolvovala předmět Anglický jazyk pro akademické a odborné účely II (B2). 

    Individuální výuce se věnuji od září 2012 a každou lekcí mě tato práce baví víc a víc. Vždy se snažím vyjít studentům co nejvíce vstříc, zaměřit se na jejich konkrétní potřeby a přizpůsobit výuku podle individuálních rozdílů.

 
 
 

Významná ocenění našich lektorek

Lektorka Barbora Thinová získala osvědčení Magické učitelky v listopadu 2013.

 

Aktuality

Maturitní přípravy vrcholí!

Maturitní přípravy vrcholí a proto chystáme setkání s rodilým mluvčím z Velké Británie. Co můžete čekat? Spoustu aktuálních informací o Velké Británii, rady a tipy na případné vycestování do této země a také prostor pro Vaše otázky. Nejen maturanti jsou vítáni! Akce se uskuteční 26 dubna se začátkem v 17:00 - už se na Vás těšíme!

 

 

 

Celý článek

Provozní doba o Velikonočních svátcích

Ve dnech 30. března - 2. dubna budou prázdniny; v konkrétních případech po domluvě výuka probíhat bude, domluvte se prosím se svými lektory. Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme krásné Velikonoce!

Celý článek

Anketa

Baví tě angličtina?

Celkový počet hlasů: 142